Matrícula per al proper curs

 

50718397317 49073a396e h

 

Sol·licita una visita al nostre centre

 

Benvolgudes famílies, s'han fet públiques les dates de la preinscripció per al proper curs escolar 2024-2025. Anirem actualitzant la nostra pàgina web amb totes les informacions quan es vagin apropant les dates. Posem a la vostra disposició el següent questionari per a venir a fer una visita acompanyada i conèixer el nostre centre.

Teniu també la possibilitat de fer una visita virtual a la nostra escola.

Podeu trobar tota la informació referent al procés de preinscripció i matrícula al lloc web de la Generalitat de Catalunya.

Per a qualsevol dubte o consulta sobre el procés de preinscripció, podeu trucar a la secretaria de l'escola, 93 376 19 49, o adreçar-vos al correu Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. .