Tanquem preventivament la nostra escola

Imprimeix

 

El Govern ha decidit prendre noves mesures d'urgència per contenir l'expansió del Covid-19 tancant preventivament totes les llars d'infants, escoles i universitats amb l'objectiu d'evitar la seva propagació. El tancament d'escoles és efectiu a partir del divendres 13 de març.

La nostra escola continuarà oferint activitat, suport i acompanyament adequat a cadascuna de les etapes educatives, utilitzant aquesta pàgina web, l'aplicació Alexia, i les plataformes habituals pels alumnes d'educació secundària.

En aquests moments d'incertesa, davant esdeveniments amb els que mai ens havíem trobat, és el moment d'estar units, apel·lant a la responsabilitat social, comunitària i individual de cadascú de nosaltres per a que l'esforç de tots i totes doni el seu fruit i puguem tornar a la normalitat el més aviat possible.

Us mantindrem informats de les novetats que es vagin donant, tant des d'aquesta pàgina web, com des de l'aplicació Alexia.

Una abraçada.