Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

L'escola continua a casa

El Govern ha decidit prendre noves mesures d'urgncia per contenir l'expansi del Covid-19 tancant preventivament totes les llars d'infants, escoles i universitats amb l'objectiu d'evitar la seva propagaci. El tancament d'escoles s efectiudes del divendres 13 de mar.

En aquests moments d'incertesa, davant esdeveniments amb els que mai ens havem trobat, s el moment d'estar units, apellant a la responsabilitat social, comunitria i individual de cadasc de nosaltres per a que l'esfor de tots i totes doni el seu fruit i puguem tornar a la normalitat el ms aviat possible.

La nostra escola continuar oferintactivitat,suportiacompanyamentadequat a cadascuna de les etapes educatives, utilitzantaquesta pgina web, l'aplicaciAlexia, les plataformes habituals pels alumnes d'educaci secundria i els diferentsblogsper a cadascun dels nivells de la nostra escola. Podeu accedir alsblogsdes d'elmen superior.

Us mantindrem informats de les novetats que es vagin donant.

Una abraada, cuideu-vos.

Alexia

CONTACTE

contacte

  • Facebook: claretcornella.samc
  • Flickr: claretcornella
  • Twitter: Claret_Cornella
  • YouTube: ClaretCornella

LEMA DEL CURS

LEMA